на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas

adidas Папучи ADILETTE SHOWER

код на производ: HP6511
Šifra proizvođača: MDF11
2.788 MKD
2.788 MKD
1.951 MKD
Заштеда: 837 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 47
 • 48
 • 48.5
 • 49 1/3
 • 50
 • 50 2/3
 • 51 1/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40.5
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките папучи adidas Adilette SHOWER внесуваат нов изглед на класичниот спортски стил. Познати и сакани по својата удобна конструкција, влечките имаат контурен ѓон совршен за секојдневно носење. Горниот дел со 3 ленти внесува димензионална текстура и разиграна енергија во вашиот стил. Спојте ги со вашите омилени карго шорцеви или панталони и уживајте во претстојниот ден. Дека класиците се безвременски сведочат овие папучи, чија популарност не опаѓа со децении.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Контурна основа

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица II8177
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IB8708
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.910 MKD
  Заштеда 20%
  2.388 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IA4845
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.088 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица HM1875
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IA4846
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.088 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IA4819
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.510 MKD
  Заштеда 20%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1