на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Папучи OffCourt Adjust
NIKE Папучи OffCourt Adjust
NIKE Папучи OffCourt Adjust
NIKE Папучи OffCourt Adjust
NIKE Папучи OffCourt Adjust
NIKE Папучи OffCourt Adjust
NIKE Папучи OffCourt Adjust
NIKE Папучи OffCourt Adjust
NIKE

NIKE Папучи OffCourt Adjust

код на производ: DQ9624-003
3.190 MKD
3.190 MKD
3.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
  45.5
 • 46
  46
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
 • 48.5
  48.5
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42.5
 • 43
  43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките папучи Nike OffCourt Adjust се идеален избор на обувки пред и после тренинг или игра, како и за времето поминато на плажа или базен. Плишаното преклопено ременче ви овозможува да го приспособите приспособувањето, додека лесниот среден ѓон од пена обезбедува врвна удобност. Контурниот надворешен ѓон се обликува на вашето стапало како калап, додека пената со двојна густина додава амортизација и стабилност. Ѓонот има спортски кружен модел за подобро држење на различни површини. Ознаката Nike служи како јазиче за влечење при отворање на ременот, а исто така го истакнува вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Кадифен вграден појас
 • Среден ѓон од пена
 • Контурна подлога на газиштето

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица DX9597-310
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.151 MKD
  Заштеда 10%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица FB9786-686
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.511 MKD
  Заштеда 10%
  2.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви CU4503-247
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.401 MKD
  Заштеда 10%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DQ1047-657
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица FB9786-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица CJ0921-091
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.151 MKD
  Заштеда 10%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  3XL
  4XL
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи