на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Папучи Victori One Next Nature
NIKE Папучи Victori One Next Nature
NIKE Папучи Victori One Next Nature
NIKE Папучи Victori One Next Nature
NIKE Папучи Victori One Next Nature
NIKE Папучи Victori One Next Nature
NIKE Папучи Victori One Next Nature
NIKE Папучи Victori One Next Nature
NIKE

NIKE Папучи Victori One Next Nature

код на производ: DM8598-002
3.090 MKD
3.090 MKD
2.163 MKD
Заштеда: 927 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 45
 • 46
 • 41
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Скокни во машките папучи Nike Victori One Next Nature и почувствувај ја удобноста. Од туш до базен до плажа, овие разновидни папучи даваат совршена поддршка. Лесни и лесни за носење (или пакување за вашиот одмор), направени се од најмалку 20% рециклирани материјали. Next Nature е уште еден чекор на патувањето на Nike до нула јаглерод диоксид и нула отпад. Меката пена обезбедува неверојатна одзивност и амортизирање, а вградената лента со завиткани рабови обезбедува совршена удобност и го спречува движењето на стапалото. Моделот на ѓонот е дизајниран за одлично амортизирање од градските улици до плажата.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Најмалку 20% рециклирани материјали
 • Мека пена
 • Лесно се чистат
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FB9801-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.603 MKD
  Заштеда 30%
  2.290 MKD
  големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FD1309-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.443 MKD
  Заштеда 30%
  3.490 MKD
  големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DZ3279-599
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FB7365-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DZ0604-281
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.163 MKD
  Заштеда 30%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи VN0A5HFEX0Z
  1.868 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  41
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9677-100
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи CN9675-006
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9677-002
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи VN0A5HF5IX6
  1.643 MKD
  Заштеда 25%
  2.190 MKD
  големина
  38
  39
  44.5