на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas Папучи ADILETTE
adidas

adidas Папучи ADILETTE

код на производ: HP2804
2.788 MKD
2.788 MKD
2.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
  44.5
 • 45 1/3
  45 1/3
 • 46
  46
 • 46 2/3
  46 2/3
 • 47 1/3
  47 1/3
 • 48
  48
 • 35 1/2
  35 1/2
 • 36
  36
 • 37
 • 37 1/3
  37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
  38 2/3
 • 39
 • 40
  40
 • 40.5
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43
  43
 • 44
  44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските папучи adidas Adilette носат нов пристап кон класичниот спортски стил. Освежувачките оригинални дизајни покажуваат колку го цените наследството на аdidas и модерните трендови. Познат по својата удобна конструкција, моделот е идеален за совршен летен ден на плажа или опуштање во соблекувалната после тренинг. Горниот дел е украсен со познатите три линии кои нагласуваат кој бренд ви се допаѓа. Изберете го вашиот омилен костим за капење, шорцеви или кошула и спојте ги со моделот на adidas Adilette Slides.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Контурна основа
 • Состав: синтетика

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица IB7420
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.510 MKD
  Заштеда 20%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IC2378
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.990 MKD
  Заштеда 20%
  2.488 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Папучи CN9675-006
  2.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Папучи CN9678-008
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5