на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas

adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL

код на производ: HQ2055
3.688 MKD
3.688 MKD
3.688 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
  44.5
 • 45 1/3
  45 1/3
 • 46
  46
 • 46 2/3
  46 2/3
 • 47 1/3
  47 1/3
 • 48
  48
 • 35 1/2
  35 1/2
 • 36
  36
 • 37
 • 37 1/3
  37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
  38 2/3
 • 39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43
  43
 • 44
  44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADILETTE ESSENTIAL се женски секојдневни папучи кои прават да се чувствувате „како дома“ каде и да одите. Обезбедете ги идеалните папучи кои нема да ги соблечете дури и кога ќе заврши сезоната на убаво време. Тие се направени за целосна удобност благодарение на супер мекиот дел под вашите стапала. Широкиот горен дел од синтетичка кожа обезбедува добро вклопување и удобност. Логото долж секоја страна дава суптилен изглед, а синтетичкиот ѓон обезбедува добро држење при секој чекор. Удобноста не мора да се остави зад себе кога ќе излезете од дома.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Поставена основа
 • Состав: синтетичка кожа

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица IB7420
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.510 MKD
  Заштеда 20%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи