на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Папучи ADILETTE ESSENTIAL
Папучи ADILETTE ESSENTIAL
Папучи ADILETTE ESSENTIAL
Папучи ADILETTE ESSENTIAL
Папучи ADILETTE ESSENTIAL
Папучи ADILETTE ESSENTIAL
Папучи ADILETTE ESSENTIAL
Папучи ADILETTE ESSENTIAL
Папучи ADILETTE ESSENTIAL
Папучи ADILETTE ESSENTIAL

Папучи ADILETTE ESSENTIAL

код на производ: IG7150
Šifra proizvođača: MBV48
провери достапност
 • 44.5
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 47 1/3
 • 48
 • 35 1/2
 • 36
 • 37
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43
 • 44
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ADILETTE ESSENTIAL се женски секојдневни папучи кои прават да се чувствувате „како дома“ каде и да одите. Обезбедете ги идеалните папучи кои нема да ги соблечете дури и кога ќе заврши сезоната на убаво време. Тие се направени за целосна удобност благодарение на супер мекиот дел под вашите стапала. Широкиот горен дел од синтетичка кожа обезбедува добро вклопување и удобност. Логото на трифолија долж секоја страна дава суптилен изглед, а синтетичкиот ѓон обезбедува добро држење при секој чекор. Удобноста не мора да се остави зад себе кога ќе излезете од дома.
Спецификација:

 • Женски влечки
 • Поставена основа
 • Состав: синтетичка кожа

 • За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица BZA231U804-51
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  954 MKD
  Заштеда 40%
  1.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица BV5631-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Маица BZA231U806-61
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  954 MKD
  Заштеда 40%
  1.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DZ2848-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.254 MKD
  Заштеда 40%
  2.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1