на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Папучи Jordan Sophia
NIKE Папучи Jordan Sophia
NIKE Папучи Jordan Sophia
NIKE Папучи Jordan Sophia
NIKE Папучи Jordan Sophia
NIKE Папучи Jordan Sophia
NIKE Папучи Jordan Sophia
NIKE Папучи Jordan Sophia
NIKE

NIKE Папучи Jordan Sophia

код на производ: DO8863-601
5.290 MKD
5.290 MKD
3.703 MKD
Заштеда: 1.587 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45.5
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 35.5
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Исто како што вашата зимска гардероба ви нуди кадифен комфор, така и женските папучи за живот Nike Jordan Sophia не се исклучок. Овие луксузни влечки имаат вкрстени ленти со амортизирани, прекриени со ткаенина кои додаваат мекост на вашите стапала. Воздушното амортизирање и лесната платформа ви даваат чувство на одење по облаци со секој чекор, додека технологијата Nike Air го амортизира секое влијание. Пена во средниот ѓон со единица за воздух во петицата го омекнува секој чекор. Издржливиот гумен ѓон ви дава одлична влечна сила. Спецификација:

 • Поместени попречни ремени на горниот дел
 • Воздушно перниче
 • Nike Air технологија
 • Единица за воздушен ѓон во петицата
 • Гумен ѓон на платформа

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица DV7870-133
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.352 MKD
  Заштеда 20%
  4.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DN5697-126
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.194 MKD
  Заштеда 40%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DV7926-519
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.443 MKD
  Заштеда 30%
  3.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DV8243-292
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.032 MKD
  Заштеда 20%
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица BV6169-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.790 MKD
  големина
  2XL
  2XS
  3XL
  K2XL
  KL
  KM
  KS
  KXL
  KXS
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1