на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи adiFOM adilette
adidas Папучи adiFOM adilette
adidas Папучи adiFOM adilette
adidas Папучи adiFOM adilette
adidas Папучи adiFOM adilette
adidas Папучи adiFOM adilette
adidas Папучи adiFOM adilette
adidas Папучи adiFOM adilette
adidas Папучи adiFOM adilette
adidas Папучи adiFOM adilette
adidas

adidas Папучи adiFOM adilette

код на производ: HQ7219
Šifra proizvođača: MBV38
Prosečna ocena:
4.088 MKD
4.088 MKD
3.270 MKD
Заштеда: 818 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 47
 • 48
 • 48.5
 • 49 1/3
 • 50
 • 50 2/3
 • 51 1/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40.5
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Покажете го вашето вистинско јас и прегрнете го вашиот авантуристички дух во женските папучи на adidas Adif Adilette. Подготвени се да ве одведат до метаверс, можете да бидете каде сакате. Имаат едноделна пена конструкција. Иконската силуета Adilette гарантира дека ќе ви биде удобно без разлика дали ја истражувате виртуелната реалност или само се одмарате покрај базенот. adidas trefoil на шарата и adidas три ленти на горниот дел јасно покажуваат во која марка најмногу верувате.
Спецификација:

 • Женски папучи - lifestyle
 • Пена конструкција
 • Затворени прсти
 • Adilette силуета
 • Лого на adidas и 3 линии
 • Најмалку 25% природни и обновливи материјали

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Nenad
   Nenad

   23.07.2023. 20:27

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица HR3531
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.461 MKD
  Заштеда 30%
  2.088 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IA4819
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.510 MKD
  Заштеда 20%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица II8159
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица II8177
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IA4816
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.510 MKD
  Заштеда 20%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IA4815
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.321 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1