на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL
adidas

adidas Папучи ADILETTE ESSENTIAL

код на производ: HQ8772
Šifra proizvođača: MBV48
3.788 MKD
3.788 MKD
3.030 MKD
Заштеда: 758 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 47 1/3
 • 48
 • 35 1/2
 • 36
 • 37
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADILETTE ESSENTIAL се женски секојдневни папучи кои прават да се чувствувате „како дома“ каде и да одите. Обезбедете ги идеалните папучи кои нема да ги соблечете дури и кога ќе заврши сезоната на убаво време. Тие се направени за целосна удобност благодарение на супер мекиот дел под вашите стапала. Широкиот горен дел од синтетичка кожа обезбедува добро вклопување и удобност. Логото долж секоја страна дава суптилен изглед, а синтетичкиот ѓон обезбедува добро држење при секој чекор. Удобноста не мора да се остави зад себе кога ќе излезете од дома.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Поставена подлога
 • Состав: синтетичка кожа

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.021 MKD
  Заштеда 30%
  2.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица GN2899
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.510 MKD
  Заштеда 20%
  1.888 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  58
  Sačuvano u omiljne
  Маица IB7420
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.510 MKD
  Заштеда 20%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IA6462
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.688 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IJ8342
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.088 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1