на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS

VANS Папучи LA COSTA

код на производ: VN0A5HF5IX6
2.190 MKD
2.190 MKD
1.642 MKD
Заштеда: 548 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38
 • 39
 • 40.5
 • 44.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Vans LA COSTA се машки папучи кои внесуваат леснотија на секој ваш чекор. Овие Vans папучи изгледаат разиграно и спортски со големо лого на брендот на горниот дел. Ултра мекото газиште овозможува целодневно носење. Во нив можете дури и да трчате на плажа, но можете да ги носите и додека сте дома или на базен.
Спецификација:

 • Машки влечки
 • Гумен ѓон
 • Vans лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица VN00004XYB2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  L
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи VN0A5HFEX0Z
  1.867 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  34.5
  36
  37
  40
  41
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Папучи CN9677-100
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9675-006
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DC0496-004
  2.617 MKD
  Заштеда 25%
  3.490 MKD
  големина
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9675-005
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  10
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Папучи CN9677-002
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9