на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CROCS Папучи Fun Lab Baby Shark
CROCS Папучи Fun Lab Baby Shark
CROCS Папучи Fun Lab Baby Shark
CROCS Папучи Fun Lab Baby Shark
CROCS

CROCS Папучи Fun Lab Baby Shark

код на производ: 207066-4JL
2.790 MKD
2.790 MKD
2.232 MKD
Заштеда: 558 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 19-20
  19-20
 • 22-23
 • 24-25
  24-25
 • 27-28
  27-28
 • 28-29
  28-29
 • 29-30
  29-30
 • 30-31
  30-31
 • 20-21
  20-21
 • 23-24
  23-24
 • 25-26
  25-26
 • 32-33
  32-33
 • 33-34
  33-34
 • 34-35
  34-35
 • 36-37
  36-37
 • 37-38
  37-38
 • 38-39
  38-39
 • M01
  M01
 • M02
  M02
 • M03
  M03
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Crocs Fun Lab Baby Shark детските унисекс кломпи за мали деца имаат оригинална графика инспирирана од ликовите од омилените цртани филмови. Неверојатно флексибилни и лесни за носење, не ги оптоваруваат детските стапала при високи температури и ја обезбедуваат целата потребна удобност. Ременот на задниот дел што може да се префрли напред нуди повеќе опции за носење и сигурно вклопување. Перфорациите на горниот дел се тука за да ви овозможат да го персонализирате вашиот стил со Jibbitz™ приврзоците. Ѓонот од Croslite™ пена нуди подобра тракција, поддршка и удобност. Подарете им на вашите малечки Baby Shark забавасо препознатлива Crocs удобност.
Спецификација:

 • Лесни и флексибилни
 • Заден ремен
 • Croslite™ пенест ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд CROCS
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи