на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CROCS Папучи Crocband™
CROCS

CROCS Папучи Crocband™

код на производ: 11016-001
3.390 MKD
3.390 MKD
3.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 39-40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Crocs Crocband™ се неверојатно удобни кломпи кои зрачат со спортски, модерен стил. Целата колекција на Crocband™ располага со оригинална конструкција од Croslite™ пена за ублажена удобност, спортски дизајн што лесно се вклучува и исклучува, како и разновидни бои и графики. Понајдете ги вашите омилени.
Спецификација:

 • Унисекс кломпи
 • Истакнат среден ѓон за спортски изглед
 • Лесно се чистат
 • Брзо се сушат
 • Перфорации кои ја зголемуваат можноста за прозрачност
 • Конструкција од Croslite™ пена
 • Ремен на петица за посигурно вклопување
 • Лесни, флексибилни, со 360 степени на удобност

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд CROCS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Папучи VN0A5HF5IX6
  1.533 MKD
  Заштеда 30%
  2.190 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Папучи 207066-4JL
  2.790 MKD
  големина
  C04
  C06
  C08
  C10
  C11
  C12
  C13
  C5
  C7
  C9
  J1
  J2
  J3
  J4
  J5
  J6
  M01
  M02
  M03
  Sačuvano u omiljne
  Папучи 207006-6GD
  1.953 MKD
  Заштеда 30%
  2.790 MKD
  големина
  C04
  C06
  C08
  C10
  C11
  C12
  C13
  C5
  C7
  C9
  J1
  J2
  J3
  J4
  J5
  J6
  M01
  M02
  M03