на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Папучи Victori One Slide Print
NIKE Папучи Victori One Slide Print
NIKE Папучи Victori One Slide Print
NIKE Папучи Victori One Slide Print
NIKE Папучи Victori One Slide Print
NIKE Папучи Victori One Slide Print
NIKE Папучи Victori One Slide Print
NIKE Папучи Victori One Slide Print
NIKE Папучи Victori One Slide Print
NIKE Папучи Victori One Slide Print
NIKE

NIKE Папучи Victori One Slide Print

код на производ: CN9676-800
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Victori Оne машките папучи со класичен дизајн се одличен избор за плажа. Обезбедувајќи лесен чекор и удобност, овие папучо имаат нова, полесна пена која носи неверојатна удобност. Обликуваното газиште го држи стапалото на место. Широката горна лента дава добро чувство, исто како што изгледа. Nike и Swoosh логото на ременот зборуваат многу за вашиото спортски дух.
Спецификација:

 • Пенесто газиште

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви DV7932-519
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.470 MKD
  Заштеда 45%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви DV7932-795
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.470 MKD
  Заштеда 45%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Маица FN5758-684
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.315 MKD
  Заштеда 45%
  2.390 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Маица DV8245-795
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.085 MKD
  Заштеда 45%
  3.790 MKD
  големина
  L
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи VN0A5HFEX0Z
  1.868 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  34.5
  36
  37
  40
  41
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Папучи CN9677-100
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9675-006
  1.793 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DC0496-004
  2.618 MKD
  Заштеда 25%
  3.490 MKD
  големина
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9675-005
  1.793 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  10
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Папучи CN9677-002
  1.793 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9