на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Папучи Rich Mnisi Adilette
adidas Папучи Rich Mnisi Adilette
adidas Папучи Rich Mnisi Adilette
adidas Папучи Rich Mnisi Adilette
adidas Папучи Rich Mnisi Adilette
adidas Папучи Rich Mnisi Adilette
adidas Папучи Rich Mnisi Adilette
adidas Папучи Rich Mnisi Adilette
adidas Папучи Rich Mnisi Adilette
adidas Папучи Rich Mnisi Adilette
adidas

adidas Папучи Rich Mnisi Adilette

код на производ: GW0564
3.088 MKD
3.088 MKD
2.162 MKD
Заштеда: 926 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 38
 • 39 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Создадени во соработка со јужноафриканскиот дизајнер Ричи Мниси, adidas Adilette женските папучи можат да се носат секогаш кога сте покрај вода. Отпечатокот од роза ѝ оддава почит на ненадмината романса. Горниот дел од овие патики е направен од минимум 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Текстилен горен дел
 • Синтетички ѓон
 • Primegreen рециклиран материјал

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица HG6164
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.182 MKD
  Заштеда 30%
  1.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Маица GN2896
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.322 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Маица H20423
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.532 MKD
  Заштеда 30%
  2.188 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Маица HC4467
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.433 MKD
  Заштеда 40%
  2.388 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Маица IA6462
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.688 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица HD2753
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Папучи VN0A5HF5IX6
  1.533 MKD
  Заштеда 30%
  2.190 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Папучи 207066-4JL
  2.790 MKD
  големина
  C04
  C06
  C08
  C10
  C11
  C12
  C13
  C5
  C7
  C9
  J1
  J2
  J3
  J4
  J5
  J6
  M01
  M02
  M03
  Sačuvano u omiljne
  Папучи 207006-6GD
  1.953 MKD
  Заштеда 30%
  2.790 MKD
  големина
  C04
  C06
  C08
  C10
  C11
  C12
  C13
  C5
  C7
  C9
  J1
  J2
  J3
  J4
  J5
  J6
  M01
  M02
  M03