на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Папучи Adilette Bonega
adidas Папучи Adilette Bonega
adidas Папучи Adilette Bonega
adidas Папучи Adilette Bonega
adidas Папучи Adilette Bonega
adidas Папучи Adilette Bonega
adidas Папучи Adilette Bonega
adidas Папучи Adilette Bonega
adidas Папучи Adilette Bonega
adidas Папучи Adilette Bonega
adidas

adidas Папучи Adilette Bonega

код на производ: GZ4328
4.988 MKD
4.988 MKD
3.990 MKD
Заштеда: 998 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
  44.5
 • 45 1/3
  45 1/3
 • 46
  46
 • 46 2/3
  46 2/3
 • 47 1/3
  47 1/3
 • 48
  48
 • 35 1/2
  35 1/2
 • 36
  36
 • 37
 • 37 1/3
  37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
  38 2/3
 • 39
 • 40
  40
 • 40.5
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43
  43
 • 44
  44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADILETTE BONEGA женските lifestyle влечки имаат дизајн кој лесно се комбинира, во зависност од вашето расположение. Никогаш нема да го дефинирате вашиот изглед само на еден начин. Единствената платформа ви овозможува да стоите високо без разлика со што сакате да ги комбинирате.
Спецификација:

 • Синтетички горен дел
 • Синтетичка постава
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица IB7420
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.510 MKD
  Заштеда 20%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи