на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE

NIKE Папучи Victori One Slide

код на производ: CN9677-005
Prosečna ocena:
2.390 MKD
2.390 MKD
2.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 38
  • 39
  • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Victori Оne се женски папучи со класичен дизајн кои одлично можат да се искомбинираат без разлика дали ги носите на плажа или на трибини. Обезбедувајќи лесен комфор, овие женски папучи имаат нова, полесна пена која носи удобност. Обликуваното газиште го држи стапалото на место. Широкиот ремен дава добро чувство, исто како што изгледа. Nike логото и Swoosh на ременот зборуваат многу за вашата љубов кој овој спортски бренд.

Спецификација:

• Пенесто газиште

• Женски папучи

карактеристики вредност
Категорија Папучи
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Остави оценка

  • velerda memedi
    velerda memedi

    01.07.2022. 10:23

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Шорцеви CZ8526-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица DN5697-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Шорцеви DM6247-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.583 MKD
Заштеда 30%
3.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица BV6169-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.253 MKD
Заштеда 30%
1.790 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
K2XL
KL
KM
KS
KXL
KXS
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица DN5697-738
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.463 MKD
Заштеда 30%
2.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица DM6125-063
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Папучи VN0A5HF5IX6
1.533 MKD
Заштеда 30%
2.190 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Папучи 207066-4JL
2.790 MKD
големина
C04
C06
C08
C10
C11
C12
C13
C5
C7
C9
J1
J2
J3
J4
J5
J6
M01
M02
M03
Sačuvano u omiljne
Папучи 207006-6GD
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
големина
C04
C06
C08
C10
C11
C12
C13
C5
C7
C9
J1
J2
J3
J4
J5
J6
M01
M02
M03