на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE Папучи Victori One Slide
NIKE

NIKE Папучи Victori One Slide

код на производ: CN9675-002
Prosečna ocena:
2.390 MKD
2.390 MKD
2.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
  45.5
 • 46
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
 • 48.5
  48.5
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 42
  42
 • 42.5
 • 43
  43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките папучи Nike Victory One се издвојуваат со нивниот дизајн.

Тие обезбедуваат супериорна удобност, благодарение на специјално направената мека пена.

Специјалниот долен дел е создаден за да ја следи линијата на вашето стапало и да го поддржува, а дизајнот помага да се задржи ногата на место.

Спецификации:

 • Боја: црна

 • Машки папучи

 • Шифра на артикл: CN9675-002

карактеристики вредност
Категорија Папучи
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

 • Марио Тасески
  Марио Тасески

  11.08.2022. 16:49

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Шорцеви NESSA560-614
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.061 MKD
Заштеда 10%
2.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица DZ2848-534
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.881 MKD
Заштеда 10%
2.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица CJ4456-410
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Шорцеви DX0502-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.871 MKD
Заштеда 10%
3.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Шорцеви CU4503-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица FB9786-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Папучи CN9675-006
2.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи CN9678-008
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5