на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Панталони Covnin
THE NORTH FACE Панталони Covnin
THE NORTH FACE Панталони Covnin
THE NORTH FACE Панталони Covnin
THE NORTH FACE Панталони Covnin
THE NORTH FACE Панталони Covnin
THE NORTH FACE Панталони Covnin
THE NORTH FACE Панталони Covnin
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Панталони Covnin

код на производ: NF0A7X3IEFU1
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

THE NORTH FACE CONVIN се машки outdoor панталони дизајнирани да ги исполнат сите ваши очекувања за време на спортски активности на отворено. Тие се дизајнирани да ве поддржат и мотивираат никогаш да не се откажувате од вашите цели. Панталони со стандарден крој, кои ќе го придружуваат вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполнуваат со удобност и удобност. Изработени од лесна, но издржлива памучна ткаенина, ви го даваат пријатното чувство и удобност што го заслужувате. Доволно прозрачни и флексибилни со еластичен појас што го олеснува вклопувањето и персонализацијата. Еластичните делови со внатрешно прилагодување спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Два џебови со патент безбедно ќе ги држат сите ваши мали предмети или ќе ги загреат рацете по потреба. Добијте ја вашата дневна доза од стилот и удобноста на THE NORTH FACE и активирајте ги сите ваши сетила на отворено.
Спецификација:

 • Outdoor панталони
 • Состав: лесен и издржлив памук
 • Еластичен појас
 • Два џебови со патент
 • Еластични делови

 • карактеристики вредност
  Категорија Панталони
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер NF00A0TEKX71
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер NF0A3XYDJK31
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер NF00AHJY76S1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер NF0A4M7WJK31
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер NF00A0TE3X41
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер NF0A3XYDHBS1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.994 MKD
  Заштеда 40%
  4.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Панталони 10024053-A01-001
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL