на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Панталони Cargo Jogger
CONVERSE Панталони Cargo Jogger
CONVERSE Панталони Cargo Jogger
CONVERSE Панталони Cargo Jogger
CONVERSE Панталони Cargo Jogger
CONVERSE Панталони Cargo Jogger
CONVERSE Панталони Cargo Jogger
CONVERSE Панталони Cargo Jogger
CONVERSE

CONVERSE Панталони Cargo Jogger

код на производ: 10023711-A02-244
5.190 MKD
5.190 MKD
4.152 MKD
Заштеда: 1.038 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 20
  20
 • 20.5
  20.5
 • 21
  21
 • 21.5
  21.5
 • 22
  22
 • 22.5
  22.5
 • 23
  23
 • 23.5
  23.5
 • 24
  24
 • 24.5
  24.5
 • 25
  25
 • 25.5
  25.5
 • 26
  26
 • 26.5
  26.5
 • 27
  27
 • 27.5
  27.5
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 30
  30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските панталони CONVERSE Cargo Jogger го редефинираат совршениот спортски изглед со корисни детали. Памучниот twill ги прави лесни и воздушни, додека функционалниот патент и јамките за појас овозможуваат стилизирање на половината. Најдобро од сè, нема да ви недостасува простор за складирање благодарение на страничните џебови, големите товарни џебови и задниот џеб.
Спецификација:

 • Женски карго панталони
 • Фиксиран појас со патент и нитна
 • Еластични манжетни кои го стеснуваат резот
 • Странични џебови, карго џебови и заден џеб
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Панталони
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики 560845C
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 166799C
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики A01344C
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.632 MKD
  Заштеда 20%
  5.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики A04365C
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 570256C
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.232 MKD
  Заштеда 20%
  5.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 568498C
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  2.394 MKD
  Заштеда 40%
  3.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL