на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Панталони Cardi B
Reebok Панталони Cardi B
Reebok Панталони Cardi B
Reebok Панталони Cardi B
Reebok Панталони Cardi B
Reebok Панталони Cardi B
Reebok Панталони Cardi B
Reebok Панталони Cardi B
Reebok Панталони Cardi B
Reebok Панталони Cardi B
Reebok

Reebok Панталони Cardi B

код на производ: HD4769
3.990 MKD
3.990 MKD
2.394 MKD
Заштеда: 1.596 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Cardi B се женски сатенски панталони дизајнирани од Cardi B. Надминете ја секојдневната рутина во овој футуристички модел. Заводливи и функционални, тие се дизајнирани со фини линии и корисни карго џебови. Затворете го или отворете патентот над глуждот за да го промените изгледот. За да го комплетирате вашиот стил, комбинирајте ги овие панталони со Cardi B јакната.
Спецификација:

 • Женски lifestyle панталони
 • Модел: Regular fit
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Карго џеб
 • Материјал: 70% полиестер / 30% рециклиран полиестер
 • Боја: Темно црвена / Bordeaux

 • карактеристики вредност
  Категорија Панталони
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FZ2906
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.714 MKD
  Заштеда 40%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CN0574
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.857 MKD
  Заштеда 70%
  6.190 MKD
  големина
  10
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW0224
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.714 MKD
  Заштеда 40%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FZ2905
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.714 MKD
  Заштеда 40%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW0223
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.714 MKD
  Заштеда 40%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CM9053
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.647 MKD
  Заштеда 70%
  5.490 MKD
  големина
  10
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Панталони 10023711-A02-244
  4.152 MKD
  Заштеда 20%
  5.190 MKD
  големина
  20
  20.5
  21
  21.5
  22
  22.5
  23
  23.5
  24
  24.5
  25
  25.5
  26
  26.5
  27
  27.5
  28
  29
  30