на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Останата опрема TREFOIL
adidas Останата опрема TREFOIL
adidas Останата опрема TREFOIL
adidas Останата опрема TREFOIL
adidas Останата опрема TREFOIL
adidas Останата опрема TREFOIL
adidas Останата опрема TREFOIL
adidas Останата опрема TREFOIL
adidas

adidas Останата опрема TREFOIL

код на производ: IB8637
2.088 MKD
2.088 MKD
2.088 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 104
  104
 • 62
  62
 • 68
  68
 • 74
  74
 • 80
  80
 • 86
  86
 • 92
  92
 • 98
  98
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas TREFOIL е комплет за бебиња составен од маичка со кратки ракави и шорцеви. Малите ќе уживаат во класичниот спортски изглед со овој комплет. Маичката има големо лого со три листови, а шорцевите се со класични три линии. Ткаенината од памучна маичка му дава на овој совршен летен комплет меко и мазно чувство кое вашите најмали спортисти ќе го сакаат уште од првиот ден.
Спецификација:

 • Дводелен сет за бебиња
 • Модел: regular fit
 • Ребрест еластичен дел на кружниот отвор околу вратот
 • Копчиња на рамото за лесно облекување и соблекување
 • Прилагодлив еластичен појас на шорцевите
 • Ние сме партнери со Better Cotton Initiative за подобрување на одгледувањето памук на глобално ниво
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Останата опрема
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  392 MKD
  Заштеда 20%
  490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  343 MKD
  Заштеда 30%
  490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  690 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  343 MKD
  Заштеда 30%
  490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  343 MKD
  Заштеда 30%
  490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH