на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

SHOE CARE Останата опрема Deodoriser
SHOE CARE

SHOE CARE Останата опрема Deodoriser

код на производ: SV002-SC
490 MKD
490 MKD
343 MKD
Заштеда: 147 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE
  ONE
 • OS
  OS
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Shoe Care Deodoriser е спреј за чевли. Спреј кој ќе ги впие и отстрани непријатните мириси од вашите чевли. Благодарение на одличната конструкција на распрскувачот, спрејот ќе биде рамномерно распореден на вашите чевли.
Спецификација:

 • Спреј за чевли

 • карактеристики вредност
  Категорија Останата опрема
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд SHOE CARE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  1.043 MKD
  Заштеда 30%
  1.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH