на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

SHOE CARE Останата опрема Waterproof Protector - 200 ml
SHOE CARE

SHOE CARE Останата опрема Waterproof Protector - 200 ml

код на производ: SV003-SC
490 MKD
490 MKD
343 MKD
Заштеда: 147 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • NS
  NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Shoe Care Waterproof Protector е спреј за чевли. Спреј за водоотпорни обувки кои ќе ги подобрат сите перформанси на вашите омилени патики, чевли и слично. Одличен избор за одржување на вашите обувки во совршена состојба.
Спецификација:

 • Спреј за чевли
 • унисекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Останата опрема
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд SHOE CARE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  392 MKD
  Заштеда 20%
  490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  343 MKD
  Заштеда 30%
  490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  690 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  343 MKD
  Заштеда 30%
  490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  890 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH