на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Погледни ги моделите на познатите брендови: Nike, adidas, Reebok, Puma, New Balance и други, бидејќи оваа сезона ти овозможуваат да се истакнеш каде и да одиш.

Нарачај ги online.

Вистинско време е да ја покажеш својата креативност и да ги разведриш зимските денови носејќи ги актуелните модели на патики, дуксери, долни делови тренерки,
јакни и други додатоци од нашата нова колекција. Внимателно ги издвоивме понудите за секој стил од брендовите на кои нема да можеш да ѝм одолееш.

Нарачај ги online.

За малите и големите љубители на авантурите и зимските магии, тука е нашата нова колекција. Децата најдобро знаат како да ги искористат предностите на зимата,
а ние сме тука да ѝм понудиме обувки, облека и додатоци кои се наменети за момчиња и девојчиња од сите возрасти.

Погледни ја нашата нова колекција за деца и нарачај уште денес.