на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ЕЈ, ЕКИПО! ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА НАЈДОБРАТА ЛЕТНА ПОНУДА!

Не пропуштајте ја можноста да го освежите Вашиот стил по ТОП цени.
Ве очекува до 40% попуст на врвни брендови! Кликнете на понудата и купете сега.