на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Dot Шорцеви LADIES SHORTS
Dot Шорцеви LADIES SHORTS
Dot Шорцеви LADIES SHORTS
Dot Шорцеви LADIES SHORTS
Dot Шорцеви LADIES SHORTS
Dot Шорцеви LADIES SHORTS
Dot Шорцеви LADIES SHORTS
Dot Шорцеви LADIES SHORTS
Dot

Dot Шорцеви LADIES SHORTS

Код на производ: DTA231F202-10
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Пол За жени
Бренд Dot
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Маица DTA241F630-42
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Маица DTA241F601-01
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
Заштеда 30%
2.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Маица DTA241F802-42
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.463 MKD
Заштеда 30%
2.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Маица DTA241F800-11
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
Големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DM6247-825
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS