на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Dot Шорцеви MENS SHORTS
Dot Шорцеви MENS SHORTS
Dot Шорцеви MENS SHORTS
Dot Шорцеви MENS SHORTS
Dot Шорцеви MENS SHORTS
Dot Шорцеви MENS SHORTS
Dot Шорцеви MENS SHORTS
Dot Шорцеви MENS SHORTS
Dot Шорцеви MENS SHORTS
Dot Шорцеви MENS SHORTS
Dot

Dot Шорцеви MENS SHORTS

Код на производ: DTA231M211-01
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Пол За мажи
Бренд Dot
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Маица DTA241M630-01
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.303 MKD
Заштеда 30%
3.290 MKD
Големина
2XL
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Маица DTA241M831-11
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.323 MKD
Заштеда 30%
1.890 MKD
Големина
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Dot
Маица DTA241M600-11
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.513 MKD
Заштеда 30%
3.590 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL

слични производи