на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Нова сезона носи нови трендови.
Поглегнете ја најновата понуда на машки дуксери, долен дел тренерки, маици, елеци, јакни и други парчиња
облека од познатите светски брендови како што се: Nike, adidas, New Balance, Reebok, The North Face и други. Нарачај ги online и биди во тренд.

NIKE AIR MAX 90 NRG, adidas NITEBALL, NEW BALANCE 327 и NIKE BLAZER LOW '77 SE NSC несомнено се еден од најактуелните модели кога зборуваме за sneaker колекцијата и страствените љубители на патиките. 
Ви ги претставуваме најновите и најбараните модели во нашата понуда.
Побрзајте, додека сѐ уште ги има!

Избери ги твоите фаворити за оваа сезона и порачај ги online!

Nike Air Max 90, 95, 97, 270, 2090 и другите модели, кои се неизоставлив дел од катчето на колекционерите и љубителите на Air Max колекцијата, можат да се нарачаат online.


BUZZ CREW