на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

DFNS Марамици DFNS WIPES 6 PACK
DFNS

DFNS Марамици DFNS WIPES 6 PACK

код на производ: 3191401
390 MKD
390 MKD
273 MKD
Заштеда: 117 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • ONE SIZE
    ONE SIZE
  • ONE SIZE
  • ONE SIZE
    ONE SIZE
  • ONE SIZE
    ONE SIZE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Марамици
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд DFNS
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara