на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица долги ракави Adicolor Essentials
adidas Маица долги ракави Adicolor Essentials
adidas Маица долги ракави Adicolor Essentials
adidas Маица долги ракави Adicolor Essentials
adidas Маица долги ракави Adicolor Essentials
adidas Маица долги ракави Adicolor Essentials
adidas Маица долги ракави Adicolor Essentials
adidas Маица долги ракави Adicolor Essentials
adidas

adidas Маица долги ракави Adicolor Essentials

код на производ: HZ8640
Šifra proizvođača: BUH29
Prosečna ocena:
3.488 MKD
3.488 MKD
2.267 MKD
Заштеда: 1.221 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Дури и кога го носите женскиот дуксер на adidas Adicolor Essentials, вашиот стил е јасен. Сметајте го овој дуксер на adidas за ваша основа за изразување, а секако и за удобност. Спојте ја таа вибрација со фармерки или панталони со широки ногавици или држете ја лежерно од глава до пети со соодветни долни долни делови за да го подигнете секојдневниот изглед на следното ниво. Меката руно ткаенина ве става директно во режим на релаксација. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Пошироко крој
 • Тркалезна јака со еластичен дел
 • Еластичен дел на рабовите и ракавите
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица долги ракави
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.566 MKD
  Заштеда 25%
  2.088 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.552 MKD
  Заштеда 35%
  2.388 MKD
  големина
  34
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.422 MKD
  Заштеда 35%
  2.188 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  983 MKD
  Заштеда 45%
  1.788 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  983 MKD
  Заштеда 45%
  1.788 MKD
  големина
  34

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  2.541 MKD
  Заштеда 25%
  3.388 MKD
  големина
  M
  S