на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Маица долги ракави Air
NIKE Маица долги ракави Air
NIKE Маица долги ракави Air
NIKE Маица долги ракави Air
NIKE Маица долги ракави Air
NIKE Маица долги ракави Air
NIKE Маица долги ракави Air
NIKE Маица долги ракави Air
NIKE

NIKE Маица долги ракави Air

код на производ: DD5443-010
4.090 MKD
4.090 MKD
2.454 MKD
Заштеда: 1.636 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air женската маица со долги ракави го подигнува изгледот на повисоко ниво со својот тенок крој и патент. Одењето на градските забави или летните фестивали со пријателите никогаш не било побрзо или полесно. Искомбинирајте ја оваа маица со вашите омилени патики и шорцеви, и вие сте подготвени за нови авантури. Направена од мек велур, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Втиснатата Air графика низ целата маица и Futura логото го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Придружете се на Air тимот со Nike Air женската маица со долги ракави и бидете секогаш забележани.
Спецификација:

 • Женска маица - lifestyle
 • Тесен крој
 • Долги ракави
 • ¼ патент
 • Air графика
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 94% полиестер, 6% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица долги ракави
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Хеланки CZ8530-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Хеланки CZ8530-273
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Хеланки CZ8622-615
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.434 MKD
  Заштеда 40%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Хеланки CZ8528-063
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.883 MKD
  Заштеда 30%
  2.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Хеланки CZ8530-004
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Хеланки DJ4130-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.854 MKD
  Заштеда 40%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL