на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица GRF TEE
adidas Маица GRF TEE
adidas Маица GRF TEE
adidas Маица GRF TEE
adidas Маица GRF TEE
adidas Маица GRF TEE
adidas

adidas Маица GRF TEE

код на производ: IU0217
Šifra proizvođača: KMC44
Prosečna ocena:
2.188 MKD
2.188 MKD
2.188 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG6183
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FY2229
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG7521
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.012 MKD
Заштеда 30%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG4318
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3014-027
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3012-980
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3011-300
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3011-980
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3012-402
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL