на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas

adidas Маица TS TEE SS 1

код на производ: IS0231
Šifra proizvođača: KOP19
2.188 MKD
2.188 MKD
2.188 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF8578
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG1320
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
10
10-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID4594
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF7981
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики ID9825
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10.5
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FY7757
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3014-027
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3012-980
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3011-300
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3011-980
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3012-402
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL