на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица TS TEE SS 3
adidas Маица TS TEE SS 3
adidas Маица TS TEE SS 3
adidas Маица TS TEE SS 3
adidas Маица TS TEE SS 3
adidas Маица TS TEE SS 3
adidas Маица TS TEE SS 3
adidas Маица TS TEE SS 3
adidas Маица TS TEE SS 3
adidas Маица TS TEE SS 3
adidas

adidas Маица TS TEE SS 3

код на производ: IS0227
Šifra proizvođača: KOP22
2.188 MKD
2.188 MKD
2.188 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GX3373
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.427 MKD
Заштеда 35%
9.888 MKD
големина
10
10-
11
7
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG6199
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
10
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE2304
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.592 MKD
Заштеда 30%
7.988 MKD
големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG3769
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.988 MKD
големина
10
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8763
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FN5978-010
2.690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FN5978-100
2.690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица IU2364
1.888 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA241M805-02
1.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA241M805-92
1.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-436
3.090 MKD
големина
L
M
S
XL