на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица 3 S BABY TEE
adidas Маица 3 S BABY TEE
adidas Маица 3 S BABY TEE
adidas Маица 3 S BABY TEE
adidas Маица 3 S BABY TEE
adidas Маица 3 S BABY TEE
adidas Маица 3 S BABY TEE
adidas Маица 3 S BABY TEE
adidas

adidas Маица 3 S BABY TEE

код на производ: IP0662
Šifra proizvođača: KNZ20
1.888 MKD
1.888 MKD
1.888 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GW7061
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.257 MKD
Заштеда 35%
8.088 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID6809
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики IF3001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ4284
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.066 MKD
Заштеда 25%
8.088 MKD
големина
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ1996
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.322 MKD
Заштеда 35%
8.188 MKD
големина
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX5679
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 40%
6.288 MKD
големина
4-
5
5-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA241F805-05
1.390 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица IR5926
1.688 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA241F805-92
1.390 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ8870-010
2.690 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ8870-100
2.690 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX7910-010
2.390 MKD
големина
L
M
S
XS