на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица W J SS HERITAGE GF TEE
NIKE Маица W J SS HERITAGE GF TEE
NIKE Маица W J SS HERITAGE GF TEE
NIKE Маица W J SS HERITAGE GF TEE
NIKE Маица W J SS HERITAGE GF TEE
NIKE Маица W J SS HERITAGE GF TEE
NIKE Маица W J SS HERITAGE GF TEE
NIKE Маица W J SS HERITAGE GF TEE
NIKE

NIKE Маица W J SS HERITAGE GF TEE

код на производ: FN5424-010
2.690 MKD
2.690 MKD
2.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DD9682-110
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB2348-002
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9893-300
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR2948-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.552 MKD
Заштеда 20%
8.190 MKD
големина
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8473-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.490 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CQ6639-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.690 MKD
големина
6.5
7.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA241F805-05
1.390 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица IR5926
1.688 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA241F805-92
1.390 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ8870-010
2.690 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ8870-100
2.690 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX7910-010
2.390 MKD
големина
L
M
S
XS