на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица M NSW TEE 12MO FUTURA SP24
NIKE Маица M NSW TEE 12MO FUTURA SP24
NIKE Маица M NSW TEE 12MO FUTURA SP24
NIKE Маица M NSW TEE 12MO FUTURA SP24
NIKE Маица M NSW TEE 12MO FUTURA SP24
NIKE Маица M NSW TEE 12MO FUTURA SP24
NIKE Маица M NSW TEE 12MO FUTURA SP24
NIKE Маица M NSW TEE 12MO FUTURA SP24
NIKE

NIKE Маица M NSW TEE 12MO FUTURA SP24

код на производ: FQ8034-407
1.990 MKD
1.990 MKD
1.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH4084-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.913 MKD
Заштеда 30%
15.590 MKD
големина
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD9754-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.933 MKD
Заштеда 30%
14.190 MKD
големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC9836-400
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.233 MKD
Заштеда 35%
9.590 MKD
големина
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD4373-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 322992-142
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.690 MKD
големина
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ3991-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.943 MKD
Заштеда 30%
8.490 MKD
големина
11
11.5

слични производи