на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица U NSW TEE SOLE RALLY LBR
NIKE Маица U NSW TEE SOLE RALLY LBR
NIKE Маица U NSW TEE SOLE RALLY LBR
NIKE Маица U NSW TEE SOLE RALLY LBR
NIKE Маица U NSW TEE SOLE RALLY LBR
NIKE Маица U NSW TEE SOLE RALLY LBR
NIKE Маица U NSW TEE SOLE RALLY LBR
NIKE Маица U NSW TEE SOLE RALLY LBR
NIKE

NIKE Маица U NSW TEE SOLE RALLY LBR

код на производ: FQ3764-325
2.690 MKD
2.690 MKD
2.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет 943092-294
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.043 MKD
Заштеда 25%
1.390 MKD
големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет AR2118-688
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.718 MKD
Заштеда 25%
2.290 MKD
големина
MISC

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица UT31551-BK
1.868 MKD
Заштеда 25%
2.490 MKD
големина
U1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица UT31551-SAH
1.370 MKD
Заштеда 45%
2.490 MKD
големина
U1