на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Маица CAMO WASH BOX FILL CREW CAMO FLORAL LODE
VANS

VANS Маица CAMO WASH BOX FILL CREW CAMO FLORAL LODE

код на производ: VN000ACFZBF
2.190 MKD
2.190 MKD
1.752 MKD
Заштеда: 438 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд VANS
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0009QCB5P
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.913 MKD
Заштеда 30%
5.590 MKD
големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
44
44.5
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUKA05
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.890 MKD
големина
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0007NTBXU
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.472 MKD
Заштеда 20%
5.590 MKD
големина
38.5
39
40
40.5
41
42.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики V4F13VD
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.295 MKD
Заштеда 50%
4.590 MKD
големина
38.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A7Q5EZBF
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A5JLZZBF
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
големина
38.5
39
40
40.5
41

слични производи