на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица W J ESSEN TEE CORE 23
NIKE Маица W J ESSEN TEE CORE 23
NIKE Маица W J ESSEN TEE CORE 23
NIKE Маица W J ESSEN TEE CORE 23
NIKE Маица W J ESSEN TEE CORE 23
NIKE Маица W J ESSEN TEE CORE 23
NIKE

NIKE Маица W J ESSEN TEE CORE 23

код на производ: FN4500-100
1.990 MKD
1.990 MKD
1.592 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DV6840-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.472 MKD
Заштеда 20%
15.590 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH8010-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.943 MKD
Заштеда 25%
10.590 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Патики CZ4149-200
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.543 MKD
Заштеда 25%
11.390 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DR2550-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.118 MKD
Заштеда 25%
13.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики DD9625-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица WT33557-OUK
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DV7930-519
2.855 MKD
Заштеда 45%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DV7930-795
2.855 MKD
Заштеда 45%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XS