на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Essentials
NIKE Маица Essentials
NIKE Маица Essentials
NIKE Маица Essentials
NIKE Маица Essentials
NIKE Маица Essentials
NIKE

NIKE Маица Essentials

код на производ: FN4500-010
1.990 MKD
1.990 MKD
1.592 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Essentials е женска lifestyle маица која ќе ви овозможи удобност и стил без разлика што правите. Оваа маица се нарекува Essentials со причина. Во лесна и опуштена комбинација со спуштени ракави, оваа маичка брзо ќе стане вашата омилена гардероба. Изработена од мека памучна ткаенина, оваа маичка е погодна за целодневна облека.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9946-107
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ1470-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.608 MKD
  Заштеда 35%
  7.090 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Патики DD9682-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ5188-600
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.973 MKD
  Заштеда 35%
  9.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FN4274-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  5,5
  6
  6,5
  7
  7,5
  8
  8,5
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JCWCT23302-117
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JCWCT23302-101
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-100
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица WT33557-OUK
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV7930-519
  2.854 MKD
  Заштеда 45%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV7930-795
  2.854 MKD
  Заштеда 45%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS