на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Маица ATHLETICS LINEAR T-SHIRT
NEW BALANCE Маица ATHLETICS LINEAR T-SHIRT
NEW BALANCE Маица ATHLETICS LINEAR T-SHIRT
NEW BALANCE Маица ATHLETICS LINEAR T-SHIRT
NEW BALANCE Маица ATHLETICS LINEAR T-SHIRT
NEW BALANCE Маица ATHLETICS LINEAR T-SHIRT
NEW BALANCE Маица ATHLETICS LINEAR T-SHIRT
NEW BALANCE Маица ATHLETICS LINEAR T-SHIRT
NEW BALANCE

NEW BALANCE Маица ATHLETICS LINEAR T-SHIRT

код на производ: WT33557-OUK
2.490 MKD
2.490 MKD
1.992 MKD
Заштеда: 498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики WS327LH
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.167 MKD
Заштеда 25%
6.890 MKD
големина
7
Sačuvano u omiljne
Патики WL574ZSO
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JCWCT23302-117
3.090 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JCWCT23302-101
3.090 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-100
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DV7930-519
2.854 MKD
Заштеда 45%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DV7930-795
2.854 MKD
Заштеда 45%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XS