на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE

NIKE Маица Sportswear

код на производ: FJ1099-060
2.390 MKD
2.390 MKD
1.673 MKD
Заштеда: 717 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е машка lifestyle маица која носи уникатен стил и неоспорен комфор за секој ден. Оваа маица на Nike е направена од лесен памук и има смели, шарени уметнички дела. Спојте ja со вашите омилени патики и сите ќе се свртат кон вас. Удобнa е за да се носи цел ден, секој ден. Оваа маичка ви овозможува да се чувствувате опуштено во пределот на рамената, градите и да ја истакнете вашата атлетска форма.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Печатена графика
 • Ребреста јака
 • 100% памук
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DC9836-400
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.233 MKD
  Заштеда 35%
  9.590 MKD
  големина
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DQ3987-700
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.973 MKD
  Заштеда 30%
  11.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV0788-105
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  големина
  11.5
  12
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DR0453-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.632 MKD
  Заштеда 20%
  10.790 MKD
  големина
  11
  12
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DR7882-002
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.834 MKD
  Заштеда 40%
  6.390 MKD
  големина
  11.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3014-027
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3012-980
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3011-300
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3011-980
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3012-402
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL