на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
NIKE Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
NIKE Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
NIKE Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
NIKE Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
NIKE Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
NIKE Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
NIKE Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE
NIKE

NIKE Маица M NSW PREM ESSNTL SUST TEE

код на производ: DO7392-323
2.690 MKD
2.690 MKD
2.152 MKD
Заштеда: 538 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DH4776-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.272 MKD
Заштеда 20%
11.590 MKD
големина
10.5
Sačuvano u omiljne
Патики FD0378-121
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.318 MKD
Заштеда 25%
7.090 MKD
големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики CT3550-003
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.352 MKD
Заштеда 20%
9.190 MKD
големина
10
11
12
8
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-060
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-508
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5173-100
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-281
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
XL