на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица W NSW EVRDY MOD WVN SS TOP
NIKE Маица W NSW EVRDY MOD WVN SS TOP
NIKE Маица W NSW EVRDY MOD WVN SS TOP
NIKE Маица W NSW EVRDY MOD WVN SS TOP
NIKE Маица W NSW EVRDY MOD WVN SS TOP
NIKE Маица W NSW EVRDY MOD WVN SS TOP
NIKE Маица W NSW EVRDY MOD WVN SS TOP
NIKE Маица W NSW EVRDY MOD WVN SS TOP
NIKE

NIKE Маица W NSW EVRDY MOD WVN SS TOP

код на производ: DV7930-795
5.190 MKD
5.190 MKD
2.854 MKD
Заштеда: 2.336 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DJ0292-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.192 MKD
Заштеда 20%
6.490 MKD
големина
10
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DQ8031-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
големина
6.5
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH8010-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.167 MKD
Заштеда 25%
10.890 MKD
големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DQ8031-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.892 MKD
Заштеда 25%
9.190 MKD
големина
6.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-100
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица WT33557-OUK
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DV7930-519
2.854 MKD
Заштеда 45%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XS