на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Flight Essentials
NIKE Маица Flight Essentials
NIKE Маица Flight Essentials
NIKE Маица Flight Essentials
NIKE Маица Flight Essentials
NIKE Маица Flight Essentials
NIKE

NIKE Маица Flight Essentials

код на производ: DZ0604-281
3.090 MKD
3.090 MKD
2.472 MKD
Заштеда: 618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Flight Essentials е машка маица со широк крој што носи неповторлива удобност. Големиот широк дизајн обезбедува удобност и стил. Оваа супер мека маичка има подолги ракави и спуштени раменици. Во комбинација со минимален Jumpman ткаен на градите, оваа маичка носи уникатен стил.
Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FB8875-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.190 MKD
  големина
  10.5
  11
  8
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CN8490-003
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV7413-400
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.467 MKD
  Заштеда 25%
  11.290 MKD
  големина
  10.5
  11
  11.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DC9836-400
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.233 MKD
  Заштеда 35%
  9.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM0011-004
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.117 MKD
  Заштеда 25%
  13.490 MKD
  големина
  12
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB1362-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL