на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE

NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH

код на производ: DZ5173-323
1.990 MKD
1.990 MKD
1.592 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DN2647-007
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.428 MKD
Заштеда 35%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FB8886-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.911 MKD
Заштеда 10%
8.790 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DR0453-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.632 MKD
Заштеда 20%
10.790 MKD
големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DV6491-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-060
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-323
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-508
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5173-100
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL