на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Flight MVP
NIKE Маица Flight MVP
NIKE Маица Flight MVP
NIKE Маица Flight MVP
NIKE Маица Flight MVP
NIKE Маица Flight MVP
NIKE

NIKE Маица Flight MVP

код на производ: FB7365-133
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Flight MVP е машка lifestyle маица која носи уникатен стил и удобност. Подгответе се, доаѓа Jumpman! Испечатена на постојано мек памук, оваа маичка го содржи иконскиот Jumpman во ретро бои.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење
 • Лого Jordan Jumpman

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ3987-700
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.542 MKD
  Заштеда 25%
  11.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CZ0326-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.367 MKD
  Заштеда 25%
  8.490 MKD
  големина
  10.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DA0418-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CJ9179-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  10
  10,5
  11,5
  12
  12,5
  8
  9
  9,5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ2897-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.973 MKD
  Заштеда 35%
  9.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL