на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
NIKE Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
NIKE Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
NIKE Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
NIKE Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
NIKE Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
NIKE Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
NIKE Маица W NSW TREND TANK CRP RIB
NIKE

NIKE Маица W NSW TREND TANK CRP RIB

код на производ: FN5758-684
2.390 MKD
2.390 MKD
1.315 MKD
Заштеда: 1.075 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DV7190-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.632 MKD
Заштеда 20%
10.790 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH8010-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.943 MKD
Заштеда 25%
10.590 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Патики FD0800-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.643 MKD
Заштеда 25%
14.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики DH4439-110
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.893 MKD
Заштеда 25%
9.190 MKD
големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики CI7523-009
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
големина
6.5
7
7.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-100
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица WT33557-OUK
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DV7930-519
2.855 MKD
Заштеда 45%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XS