на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица M J ESS STMT TOP
NIKE Маица M J ESS STMT TOP
NIKE Маица M J ESS STMT TOP
NIKE Маица M J ESS STMT TOP
NIKE Маица M J ESS STMT TOP
NIKE Маица M J ESS STMT TOP
NIKE Маица M J ESS STMT TOP
NIKE Маица M J ESS STMT TOP
NIKE

NIKE Маица M J ESS STMT TOP

код на производ: DX9681-464
5.190 MKD
5.190 MKD
2.335 MKD
Заштеда: 2.855 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DM0032-004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.490 MKD
големина
9
Sačuvano u omiljne
Патики DH2973-001
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FD0669-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.118 MKD
Заштеда 25%
13.490 MKD
големина
11.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики FD0378-121
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.318 MKD
Заштеда 25%
7.090 MKD
големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 924453-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.712 MKD
Заштеда 20%
15.890 MKD
големина
10.5
11
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики CT2302-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-060
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-323
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-508
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5173-100
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL